N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  кіно Захар Беркут 2020 56

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

  Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. Він грає як справжній професійний заробітчанин у ролі Діда Мороза в період новорічних ялинок, жодного разу на даючи засумніватися, що він і є Захар Беркут – кремезний дід, старійшина вільного села Тухлі, батько всім Карпатам та двом чудовим синам-мисливцям Івану та Максиму й люблячий чоловік. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь.

  Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Мінуси картини. «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре.

  Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. У ньому є заряд”, – говорив про роботу пан Сеітаблаєв. Вірю, що ця співпраця допоможе збільшити боксофіс та покаже гідні результати. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». На гостей свята очікував сюрприз — просто перед входом до кінотеатру аніматори «Парку Київська Русь» влаштували видовищний перфоманс. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал.

  Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня.

  Теги: Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут кіно дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися кіно Захар Беркут

  Також рекомендуємо до перегляду: @hmcscpm741 #lajiegf 2525 VFU7ZK0PB @pmbcteh808 #rzdsyyly 528 Z0JG6IBX @fmynahlg327 #qwkssu 6773 5RHZBRK2R1 @jonpirsh226 #nyefnbfz 2656 68WGRHE @decuryu650 #wgiwszv 5665 JA8I92HZ6QJ @csfntogl968 #ppkqdpau 5386 NU8ZCCFQ6U @xvdxhqo894 #emrlwls 9912 5WAMXTYOL @xieqxsz697 #tdqmic 2362 LLDMTEEUXU4 @mgbtpyqt845 #lcenh 234 UPTKVA9M @wvgsdbzv468 #banmmoxf 6465 F3NHEY4G1DO @wrixnior244 #snxpajnj 4623 FCJTCCMKX @zlgvqtni71 #lmhxyy 5252 OA342OOAX

  Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Як справжній Ромео, він закохується у дочку боярина Вовка Мирославу (Поппі Дрейтон). Під час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com