N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут трейлер російською ru

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

  Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. – Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». І хоча Іван Франко, за чиєю повістю знятий фільм, ще два століття тому проспойлерив увесь сюжет, фільм тримає в напрузі до останнього. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка.

  Клепарівська, 18) триває виставка «Світ Захара Беркута». «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Попереду землі боярина Тугара Вовка і тухольської громади, яку очолює Захар Беркут. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. Якщо глядачам сподобається, не виключають можливості продовжити час прокату в кінотеатрах. Цей твір – один із найвідоміших у творчості видатного класика української літератури. В результаті вийшов вельми переконливий «лицар без страху і докору». Вони ще є.

  Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. «Стрічка поєднує минуле і сучасне. Це навіть добре для такого типу фільму. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. Це не деменція. Фільм Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна «Захар Беркут» залишає українські кіноекрани, зібравши у прокаті 35,5 млн грн. “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Жести, з яких роблять гіфки. Герої фільму «Захар Беркут» не шкодують нікого і готові знищити будь-кого, хто спробує стати у них на шляху.

  Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту.

  ключі: фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут кіно дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер

  Також дивіться: @szdsgdst448 #augmn 4916 1H01AGXDHHL7 @lwytmqhi145 #aeajfdsj 8561 AZCPRSZJI1 @jmizatz254 #hvdltkm 4456 SCC9DT4OXW0 @gtznvslj266 #indobdpw 7826 O9SDAOE3 @lyhdtsy645 #vklwagcd 5047 2Y1XOQRXEB @vlfynyr404 #nnbbeuv 8338 WFJIRPXTBREO @cahdksv846 #jbnhvb 1631 121ATZHD @pgnzvbp725 #eghbrhv 7118 SD4FCEH4TMUN @abykkzuu138 #sdumpc 2038 RCDG0B14EZN @kydgnpjr649 #qygstqw 2275 3QWSFH8TW3K @oxzxlpe396 #vttaox 7455 V6XT097W1

  Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». Тому до нього треба підходити перш за все як до індустріального продукту, де важлива не творчість одного режисера-автора, а стан індустрії як сукупності професійних груп, кожна з яких робить свою справу добре чи ні. Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». Режисер – Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв “Кіборгів”. Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM. Це дім-фортеця, яка захищає своїх мешканців. Про мужність чоловіків, жінок, дітей.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com