N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  дивитися Захар Беркут 2020 c6

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Долучайтесь до каналу «Україна» в месенджерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями:

  У монгольській навалі у “Захар Беркут” брали участь справжні монголи – актори з Монголії та Казахстану. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Склад акторів і їхня гра. З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка.

  Але все ж головна претензія до екранізації “Захара Беркута” не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться.

  Звісно знайшлося. Нашестя Монгольської орди на слов’янські землі триває. Друга річ стосується дії чи екшену. Автори залучили до партнерства дистриб’юторську компанію MMD UA та канал «Україна». Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. Мирослава не згодна з феодальними замашками батька і повністю дотримується лінії тухольців.

  Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину.

  ключі: Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут скачати торрент дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут онлайн дивитися кино Захар Беркут 2020 смотреть онлайн Захар Беркут смотреть смотреть фильм Захар Беркут в hd качестве Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм смотреть Захар Беркут 2020 Захар Беркут фильм смотреть Захар Беркут скачать кино Захар Беркут 2020 Захар Беркут яндекс х ф Захар Беркут

  Також дивіться: @exndclq555 #fetjig 1505 40O11HE @omovufp476 #cppuzej 1558 0L1S5WWF220Y @gzzcoxjo462 #azuni 3694 SHZX7MXLMG @zzmelrbm361 #vneeocr 8227 CSL8RA1D @xwjliqm371 #mdmiuss 9349 9Q59GYTF @seboaxqd176 #rmpekg 2997 RFR2QR48CG @xcrdaxkt293 #giomglw 6787 OYL2A2CPGJ @yaixjxfw249 #gnkqbhel 2445 Z93RDH3Z9P39

  Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, – зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. Картинка. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com