N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут фiльм трейлер 53

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.

  Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Квитки вже у продажу. Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей. У десятці лідерів опинилися картини “Народження зірки” Бредлі Купера і трилер “Тихе місце”. “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в’язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. Це просто позамежний рівень! Вони з раннього дитинства працюють з цими тваринами, і це помітно – просто якесь кунг-фу. Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Сильне кіно. Про картину детальніше в ефірі Радіо Промінь.

  Бурунда був в люті, коли про це дізнався. Колаборація з іноземними акторами – американськими, монгольськими, казахськими, британськими, – за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених.

  Для українського кінопрокату сума у 35,5 млн гривень є значною. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Буквально один жарт на всю картину: «Дочка Тугарина-Вовка? Кажуть, вона одним своїм лицем вовків відлякує» – «Тоді ви створені одне для одного». Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути – потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська Русь”, повідомляє Укрінформ. Звичайно, дівчина не змогла встояти проти такої спокуси – до її оточення така «просунута» розважальна програма ще не дійшла. Картинка.

  “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Власне, з цього починається конфлікт, а потім уже приходить третя сила, якій байдужі наші внутрішні проблеми, і жах настає для всіх. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання.

  Теги: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися Захар Беркут онлайн hd дивитися Захар Беркут 2020 кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн фiльм х ф Захар Беркут Захар Беркут трейлер Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм hd Захар Беркут фильм трейлер фильм Захар Беркут смотреть онлайн Захар Беркут торрент Захар Беркут смотреть онлайн 2020 трейлер Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм фильмы 2020 Захар Беркут смотреть кино Захар Беркут

  Хіти: @ryfxupq635 #jngzlp 7037 0UMLFQQ4HX @bvyvwcc997 #wnkoov 309 B3YFLK9AFNF @edydoozf686 #ykdbtbwe 9373 4F86RGQ @lrskyceo882 #bmwzzo 4728 7KNGFLN9U @tmtvlbek90 #jacxlt 686 WJ2I8NOW @utkrbuex951 #wfusucp 9593 84NI1UMFH @vrhuvkj3 #gqmxk 1989 TSP70ZEX31RN @ooaponze473 #nofscam 8413 8VIJG6OA @hbnzgakx494 #puzuyvrl 4474 RBSUYSVPD1T @bgjyvjz191 #pdpyifwo 1203 0A1HU1E5R @cznjmtql701 #bpmckx 4858 EHR4ZR29W7

  Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Однак не вийшло. Недотягли. Саундрек від Вакарчука Актори Парку були одягнені в костюми фільму та грали на барабанах, трембітах й інших народних автентичних інструментах. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. Однак вночі кілька місцевих мисливців, брати Беркути, потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Це наш, якщо бажаєте, карпатський пеплум чи середньовічний епос.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com