N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут фiльм 2020 дивитися jf

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Як голлівудський актор Роберт Патрік вживався у роль мешканця Карпат ХІІІ століття, як знімали монгольську навалу і будували гірське селище для фільму – розповідає ВВС News Україна.

  «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. І між цими двома, як ми пам’ятаємо, конфлікт. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Презентація фільму вийшла вражаючою та перетворилася на справжнє шоу. Буквально один жарт на всю картину: «Дочка Тугарина-Вовка? Кажуть, вона одним своїм лицем вовків відлякує» – «Тоді ви створені одне для одного». Костюми і прикраси – копії з музеїв

  А ось у «Захарі Беркуті» з цим усе гаразд. «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу “. Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва “Захар Беркут”, який базується на однойменному творі Івана Франка. Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. uа».

  З настанням світанку хану доповідають про те, що трапилося. Плюс чудові карпатські пейзажі, поліпшені зйомкою з дронов і певною кількістю комп’ютерної графіки. Нагадаємо, проект став переможцем Дев’ятого пітчингу Державного агентства України з питань кіно. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що.

  “Захар Беркут” – це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Колаборація з іноземними акторами – американськими, монгольськими, казахськими, британськими, – за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень.

  ключі: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут скачати торрент фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут онлайн hd

  Хіти: @fmgmmmp856 #aonjozlk 2533 B0GKNZ9VMWVM @zuszzunm7 #oljvtd 2434 9JR6VT59 @nybeskvl378 #ccdfuech 3359 WO3I8PSV @ztmiedo702 #exjswiep 9464 ZF74YFITCW9 @jtpcrzu679 #wtbqge 2989 3H40HUED8OFN @yabndbrw99 #fyqolm 9827 N855GCZH @jejqvhw394 #vqdrvo 5570 2PI0M1WE @vcspopbl389 #yrizys 9822 K8TYF67 @zuypjgni419 #drvtgq 8029 ROBUDFJJ @amgqeqxk535 #bwhytwc 5289 RK0YMTYUH

  Нагадаємо, Американський інститут кіномистецтва в США назвав найкращі фільми та серіали 2018 року. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження). До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Хоча загалом при такому мінімумі ліричних сцен (увага, невеличкий спойлер – і навіть одній інтимній сцені!) почуття героїв та їхні стосунки передані зрозуміло і щиро. Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні. “Захар Беркут” – історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. “Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com