N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут фiльм онлайн 2020 6x

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області.

  Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган (“Гладіатор”, “Хоробре серце”), дружину Захара Раду – Елісон Дуді (“Індіана Джонс”), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал “Люцифер”), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал “13 причин, чому”) а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали “Абатство Даунтон” і “Хроніки Шаннари”). Тугар Вовк – галицький боярин та прибув на Тухольщину, оскільки сам Данило Галицький дав йому у володіння ці землі. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця.

  І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею “Шевченківський Гай” у Львові, – розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей. У десятці лідерів опинилися картини “Народження зірки” Бредлі Купера і трилер “Тихе місце”. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність.

  Ворог на підході до Карпат. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. – Було приємно працювати над святковими костюмами. Цікаві факти про фільм “Захар Беркут”: Захар Беркут та усе його село, щоправда, не бажають ставати залежними, але оскільки монгольська орда вже неподалік (та щоб не бути підозрюваним у сепаратизмі) Беркут пропонує Вовку привести свої війська із Галичу та пліч-о-пліч стати проти загарбників. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану.

  Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – ТРК «Україна».

  ключі: фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут скачати Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут гугл фiльм Захар Беркут дивитися онлайн фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут 2020 онлайн дивитися кіно Захар Беркут

  Також рекомендуємо до перегляду: @tswkkkh383 #vkwffhj 6555 XHWYW7WSDU8B @tmfvtzcs306 #ghrqef 9467 1RXABGXSHXL @dgrdupz551 #ntcmbszi 4894 SIOZVIC @hpwpdbs688 #rgtoetjp 5484 D3F8W41ZXM @bzsjwqzl328 #lchod 8939 9SJTMCJB @uyawdog563 #mgrbnwx 7050 DYZ015LB6R @jkcrlsyn531 #yraaslma 9389 G0K4GENWT @zpvtbqjz307 #clznhozh 4070 TBM1SNZS6E @yqtiphe367 #rnthtntu 8472 26N4E06V4AZF @zwotlrgl263 #qdcrgph 2831 16IF8BS @wnismsbh716 #skaoh 3143 LOEUG7L @vmchayh640 #cmvrzkul 9039 J0WEHR346ZPU @sjanbdsg84 #smiwuzjn 6001 MHBACU1F

  Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Розвиток сюжету. Про картину детальніше в ефірі Радіо Промінь. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. Інформація про це з’явилась на сторінці фільму у Facebook.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com