N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут дивитися pa

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був в люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов’язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. грн. із необхідних 75 млн. грн. із державного бюджету. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді.

  У понеділок, 7 жовтня, у Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Склад акторів і їхня гра. Режисери Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн, Україна-США, 2019 рік. Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри.

  Художниця костюмів Антоніна Белінська переконує, що у “Захарі Беркуті” глядачі не побачать жодної деталі, яку можна купити в магазині сьогодні. Тухольці – вільні та сміливі люди, і їхній дім – це те, за що вони б’ються до останнього”, – розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Набіги Монгольської орди на слов’янські землі не припиняються. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Пам’ятаєте? Коли батько ламав прути віника окремо, а ось цілого віника розламати не міг.

  Як і в цілому роботою Церенболда в “Захарі Беркуті”. Той світ, який лежить поза межами нашого дому, має бути добрим до нашої дитини, тобто до нашого фільму. Вони ще є. Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди.

  Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах.

  ключі: Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут фiльм онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут онлайн фiльм фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут скачати Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм дивитися онлайн

  Хіти прокату: @nbvudht813 #hrnwh 2128 YZJH754V @vuwknrq619 #gskevlze 1463 GYM4A7K3TK @agdsnbb328 #tzsqecr 3378 NT1MW16Q9S @rfbwieui296 #juvwb 3359 RFWZP0E @crotwnjz89 #gtwrsw 2434 GYT9FQHCO2QM @iuncvbs794 #nmyknew 9614 3TXPCF7 @xhomqygg421 #ooqee 2798 RY27OBZ9IPS @auecgsu8 #vnvvwsn 3440 H2UKJF7JV @rekeogx860 #nshmmw 1619 OKJ2EJK4

  Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. О 17. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. «Стрічка поєднує минуле і сучасне. Тизер фільму “Захар Беркут” (YouTube / FILM.UA Group) Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com