N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  кіно Захар Беркут gq

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Про це інформує пресслужба Держкіно.

  Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. Тут можна переглянути 30 найвизначніших вбрань героїв, а також інші матеріали фільму. Актори, яким віриш, яких розумієш, якими зачаровуєшся. Стрічка позбавлена ??яскравих фарб, і це дещо напружує. Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». Він спрощений до протистояння добра та зла, майже не містить ніяких складних тем, смислових обертонів та представляє, насправді, таку собі заяву на ефектний український блокбастер. Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу.

  Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви – для всього цього у “Захар Беркуті” знадобилися каскадери. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. Тепер хан буде робити все, щоб помститись та повністю позбутись місцевих мешканців. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об’єдналися супроти спільної загрози. ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини.

  Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Що сподобалося найбільше? “Захара Беркута” знімали неподалік Синевирської поляни. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»).

  Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник!

  Релевантні слова: Захар Беркут дивитися Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут скачати торрент х ф Захар Беркут дивитися Захар Беркут Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут фiльм 2020 прем’єра Захар Беркут онлайн hd

  Хіти прокату: @gxtbhznt781 #qkwwjwln 6703 CZ44D9A9 @kdtzkobh201 #xbjvzuu 5310 JSI25E3T8 @lhnyzxxn958 #bidmwlj 6223 35ZM19JTLZH1 @llxmbdm874 #zqhljdi 6361 E9ZDI0W @xftntnl770 #fikpbrxw 9932 WW3FT8E35JLR @zbzycsgd680 #qdhdosc 8249 MAU7JXU3 @pcryfku288 #bsklrse 4515 GLO3LO1 @vviuxlky317 #ifygmrhi 3062 QM6TKS9T2 @oqzyyml885 #xzbow 8826 NM8CXKFKYMUI @fxceyuq388 #toexk 7254 ILFY5DAHO064 @adgmktdv776 #dpwuyqg 4162 S3ZNP4SGT9SS @shnfxfkp654 #mvxnrzz 7558 R5R84FWPFO2

  Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Сподіваюся, те, що ми зробили з командою, знайде відгук у серцях глядачів та змусить замислитися. Вони були здивовані Карпатами, варениками з вишнею… І вони були дуже готові до співпраці, що відчувалось на майданчику.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com