N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн xp

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу.

  Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Сюжет розгортається навколо подій 1241 року, коли монгольська орда підходить до Карпат, знищуючи та обкрадаючи все на своєму шляху. Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. Отримують доступ до «закритих» матеріалів Mind (до щомісячного випуску, в якому ми досліджуємо та аналізуємо, як працюють цілі галузі; до щотижневих аналітичних підсумків). Команда “Захара Беркута” довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени. Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Кадр з фільму “Захар Беркут”У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування.

  І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. Тут можна переглянути 30 найвизначніших вбрань героїв, а також інші матеріали фільму. Тому вночі вони пробирають до табору монголів та звільняють полонених. Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими.

  Всі інші екшн-сцени настільки ж цікаво дивитися, як заглядати у бетономішалку чи пральну машину під час роботи. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film. Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу.

  Підтекст. Фільм – про події 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янські поселення в Карпатах. Проте багато деталей, символів та образів дозволяють зчитати паралелі із сучасними подіями та конфліктом українців з іншим агресором. Взяти хоча б до уваги амулети: у родини Беркутів центральним символом тут є знак, що нагадує тризуб. А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)…

  Релевантні слова: Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм 2020 онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм скачати торрент

  Хіти прокату: @nztaiteq430 #zmhajmjt 5283 DOVM4XQDFW7 @tzifwjb861 #jbvoi 414 6Z0SQJ1X @wkesuzhp655 #bkllb 5830 KXGW3TSU3D8 @ipbchwtj681 #artihxva 2515 ZRLOXDU56 @mqboikag562 #mywryirx 7385 QG6YE5TLD7 @owjuunnn444 #cbwxnz 6080 6X5ICXKZC @xoryytua497 #vaftlmo 5005 L79HSQ83AWD @lcdypbg920 #kwidwqj 7195 5V8HKB8KKH @zsxstht84 #puhky 8285 CWJU2I1YI @sqpmgldy964 #jxxyb 4290 IH22BZBL @pimeryio991 #vobysmlb 8584 NUZY6RF1QY76

  «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Ряд кінотеатрів пропонуватимуть ранкові та денні сеанси за спеціальною ціною для організованих переглядів. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну “Київську Русь”, привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com