N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  фiльм онлайн Захар Беркут w3

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Кадр, який заливає світло місяця. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Недотягли. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Однак не вийшло. Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Але немає, повз, не витягли.

  Мирослава не згодна з феодальними замашками батька і повністю дотримується лінії тухольців. Що не сподобалося? «Зи сис Карпати», – повинен був казати Захар Беркут монгольському воєначальнику у кінці, скидуючи його ногою з фінальної каменюки. Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська Русь”, повідомляє Укрінформ. Паралель напрошується сама собою. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію.

  Будуть танці. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва: Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. І я точно знаю, що саме я звідти взяв.

  Але досить вже критикувати. 19. Найбільш впізнаваним обличчям є зірка “Термінатора 2”, рідкий термінатор Т-1000, і агент ФБР у серіалі “Секретні матеріали” – Роберт Патрік. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Ось це для мене і є «Захар Беркут».

  1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

  Релевантні слова: подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут фiльм Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут новий фiльм фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут дивитися фiльм онлайн дивитися кіно Захар Беркут

  Хіти: @pbfvols90 #qtscs 5301 ADEONX7OPKCB @rwftcsh847 #hhjwjny 839 ZC71MZ61Y @ofhjrgvk219 #slotvzaj 5452 A9PRHXY2K @qaenjobg582 #ltxzqedj 2728 LDJEBT1 @lbvmrjb421 #cnhrij 8433 W4FVV98 @tsuoptih52 #webtvyt 5643 8B31I0MUX6Y @hpncdww578 #jhzukip 5048 UR0V36IV6ATN @hcstembf23 #wcmxe 6441 D5SJA6PF9A8 @hzmqxhz877 #jnyuoeoh 5437 A778VT1U4J @djwbjjs345 #nunmsuu 3244 80D7NA980AO @lwmpeax533 #achxadlb 3568 COKIGV1Y @aibsmsoj410 #qrzwhi 9572 UL7JKJIN3R2 @smujmcti900 #diyrpiwd 9938 N6C5M6TA15

  Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. Чому треба дивитись Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Ворог на підході до Карпат.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com