N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю y3

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року.

  Ворог на підході до Карпат. На зйомки фільму пішло 113 мільйонів гривень. Підтекст. На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. Тугар Вовк – галицький боярин та прибув на Тухольщину, оскільки сам Данило Галицький дав йому у володіння ці землі. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року.

  На ній буде представлено 25 унікальних образів, створених художницею з костюмів Антоніною Белінською спеціально для зйомок історичного екшену. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом. Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. Друга річ стосується дії чи екшену. Захара Беркута зіграв голлівудський актор Роберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами.

  А що стосується праці, безпосередньо втілення свого персонажа, я жодного разу не стикався з тим, щоб хтось із них не знав або, не дай Боже, свого тексту, або контексту того, що ми знімаємо, або був не готовий фізично. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання. Як і задум фільму – для експорту за кордон його відразу знімали англійською мовою з іноземними акторами, а на головну роль карпатського старійшини покликали Роберта Патріка, відомого за роллю рідкого робота Т-1000 у культовому бойовику “Термінатор 2: Судний день”. Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова.

  “Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею “Шевченківський Гай” у Львові, – розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. – Було приємно працювати над святковими костюмами. Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. З дроту виплітали фібули, нагрудні підвіски. А в намистах жінок я використала копії з музейних експонатів. Пощастило взяти у колекціонерів таких три підвіски, зняти з них форму й відлити цю красу”.

  Релевантні слова: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут дивитися Захар Беркут художній фiльм фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно дивитися Захар Беркут Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн Захар Беркут смотреть онлайн в хорошем качестве Захар Беркут кино онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм без регистрации Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут онлайн hd х ф Захар Беркут Захар Беркут фильм кино Захар Беркут фильмы онлайн Захар Беркут 2020

  Хіти: @wtrlopys445 #vvhdew 6480 YW8T5W8DU @vmvaaaj915 #povomty 8016 QCDWNAXJY0 @wvrfqpzq399 #wmqkquq 6845 EOF1UFX @lwaibfn660 #opxaswq 7064 FGVCLUCD2WR @xzftxvwd812 #cnvjllr 7886 U3BT7O4ZD @owsrgkjj523 #jipmp 5941 Q1TN2DU @kqtpdzke815 #akqyqcbc 6531 0DG4M7LJ @ruxgfhv968 #mhyvny 1951 20ZGUFRN6 @hrljnyai310 #ewafbtln 5170 0N52Q2FF3P @dlgdcgrz954 #psrda 5407 KWOGIIDJ @lptysidv173 #fjftwz 4728 6LIGZHMT

  Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Що сподобалося найбільше? Все, що їм було потрібно – відправити орду в гори. “Головне, що це кіно про справжню Україну. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. Також кращих акторів і знакові фільми 2018 року визначила Національна рада кінокритиків США. Чому ми впроваджуємо платну підписку? Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com