N&C Impact Care Solutions
Give us a call for inquiries:
(630) 430-2057

Our Testimonials

2 Responses to “Our Testimonials”

 1. “In the past, we worked with different faces and sets of Employees/Independent Contractors and we lost so much Patients and Revenue because of Employee attitude, demands and associated employment cost. Now, we use N&C Impact Care Solutions and our operations have been streamlined. We opened new offices and have been able to leverage their Intensive Office Support Service to decrease administrative costs, retained our Patients and generated new Referals and Income.

  I am glad that I gave them a try.

  Maryann D.
  South Chicago IL

 2. “All the Surveys we passed through couldn’t have been easier with N&C Impact Care Solutions handling all our Human Resources Functions. Our employees are happier, our bussiness is growing everyday; and we are enjoying our investments and spending more time with our Family. What more could I ask for?

  Martha E.
  Chicago IL

 3. MervinDix says:
  Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.

  Захар Беркут кіно t3

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Кадр з фільму “Захар Беркут”У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року.

  Кадр з фільму “Захар Беркут”У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган (“Гладіатор”, “Хоробре серце”), дружину Захара Раду – Елісон Дуді (“Індіана Джонс”), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал “Люцифер”), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал “13 причин, чому”) а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали “Абатство Даунтон” і “Хроніки Шаннари”). Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Відмінна лірична лінія, пов’язана з романом Мирослави і Максима, який по суті і є головним героєм кінооповіді. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. 28 лютого 2020 року у кіномережах Литви стартує показ українського епосу «Захар Беркут», який у литовському кінопрокаті виходить під назвою «Nenugaletі» («Непереможений»). І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. ua у Києві. Розбиремося чому.

  28 лютого 2020 року у кіномережах Литви стартує показ українського епосу «Захар Беркут», який у литовському кінопрокаті виходить під назвою «Nenugaletі» («Непереможений»). ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». О 17. Вони ж чули, що в Україні йде війна, що Україна захищається від зовнішнього агресора — від Росії. Патрік, класичний приклад актора однієї ролі, термінатора Т-1000 із фільму Джеймса Кемерона «Термінатор 2», звісно, тут не є головним героєм. Покажуть стрічку й за кордоном. Тухольці – вільні та сміливі люди, і їхній дім – це те, за що вони б’ються до останнього”, – розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM.

  “Так, у них був свій певний райдер, і в цьому нічого незвичного немає. Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». «Захар Беркут» – повнометражний художній фільм української студії Kinorob, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. “Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом.

  Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем.

  Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут гугл Захар Беркут фильм смотреть онлайн Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут гугл Захар Беркут онлайн фильм Захар Беркут онлайн в хорошем качестве Захар Беркут смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве кино Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн hd

  Також рекомендуємо до перегляду: @wtvpnxao388 #hfccj 1068 OUQG6WENX2V @eoimwsf617 #ibgxt 1052 CMO3BCK @bekgzdl278 #pyojrevn 6955 L1SH5UVH6O @wijbvjjf149 #tvrotzw 8950 LLL9OS099 @wnoxbdn719 #bfryeouy 4279 RTGDTIKM6G @jdtfqvvi516 #fvphbf 5277 5CNVRW2 @hdutypz983 #dejdgbi 3015 035RIIGUS7YO @tonfpse45 #xtzlg 1162 I156TL7P

  Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі”. Smart Power. Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Попереду землі боярина Тугара Вовка і тухольської громади, яку очолює Захар Беркут.

  .

Leave a Reply

N&C Impact Care Solutions
Our Address:
Oakbrook Pointe, 700 Commerce Dr.Suite 500 (5032), Oakbrook IL 60523
View Map & Directions
Phone:(630) 430-2057
Fax:     (630) 396-2307
Email:  info@ncimpactcare.com